Koszt naprawy Huawei Warszawa

Jakie są cenę w serwisie telefonów Huawei

Serwis telefonów Huawei – cennik naprawy telefonu Huawei

Od momentu pojawienia się modeli telefonów Huawei zajmujemy się ich naprawą. Międzynarodowa korporacja jest największym producentem sprzętu telekomunikacyjnego na świecie, produkującym zarówno telefony jak i tablety. Modemy routery, wszelkiego rodzaju urządzenia mobilne oraz elektronika użytkowa są również produkowane przez tę międzynarodową korporację. Marka Huawei zajmuje drugie miejsce po Apple wśród producentów elektroniki użytkowej, a Samsung jest największym producentem smartfonów na świecie. Możliwe jest szybkie uszkodzenie ekranów w telefonach Huawei i w razie potrzeby nasz Huawei serwis cennik dostępny do skorzystanie, naszym cenniku najtańsze ceny napraw telefonów Huawei. Szkło może zostać uszkodzone w wyniku upadku z niewielkiej wysokości. Wyświetlacze mogą zostać uszkodzone w wyniku uderzenia, wysokości i powierzchni. Ekran może zostać uszkodzony w wyniku upadku z dowolnej wysokości. Szkło hartowane jest zalecane, aby chronić wyświetlacz telefonu przed wszelkimi uszkodzeniami. Oryginalne wyświetlacze są często montowane z ekranem dotykowym i szkłem połączonym w jedną całość. Często zdarza się, że podczas wymiany wyświetlacza telefonu cały wyświetlacz jest łączony z wymienną baterią.

Huawei Serwis Cennik

Telefony Huawei nie są najlepszym wyborem do wymiany szybki.

Zalecane są fabryczne zestawy serwisowe Huawei, gdyż oferują one najlepszą funkcjonalność i dopasowanie części zamiennych. Wyświetlacze w telefonach Huawei są zazwyczaj łatwe w naprawie i opłacalne niezależnie od ich wartości. Wyświetlacze AMOLED są droższe niż modele z tańszymi wyświetlaczami.

Jak wymienić baterię w telefonach Huawei

Telefony Huawei wyposażone są w wewnętrzną baterię. Ponieważ wymaga to specjalistycznego sprzętu i umiejętności naprawczych, do wymiany baterii w takich przypadkach niezbędne są profesjonalne serwisy. Telefon musi być rozebrany na części, aby można było wyjąć baterię.

Bateria Huawei cennik

Baterie w telefonach Huawei są bardzo mocno przytwierdzone do korpusu telefonu. Trudno jest wyjąć starą baterię z telefonu Huawei. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do naprawy telefonu, łatwo jest uszkodzić baterię. Nasz serwis oferuje profesjonalne i bezpieczne usunięcie baterii. Dzięki temu masz pewność, że inne części Twojego telefonu nie ulegną uszkodzeniu. Baterię można uszkodzić, a nawet podpalić, co może doprowadzić do poparzeń wymagających hospitalizacji. Nie warto ryzykować życia, aby oddać telefon do naprawy, gdy można uzyskać profesjonalną pomoc.

Wymienne etui na tylną szybkę w Huawei

Innowacyjne projekty telefonów, minimalizacja rozmiarów i optymalizacja wydajności telefonu sprawiają, że producenci telefonów, w tym Huawei, stosują szklane pokrywy baterii, które dawniej nazywane były tylnymi pokrywami baterii.

Pokrywa tylna Huawei

Nie są one odporne na stłuczenia, ale są hartowane, tak jak w przypadku wyświetlaczy. W przypadku uszkodzenia tylnej szybki należy ją wymienić. Może to spowodować dalsze uszkodzenie telefonu, ponieważ brud i wilgoć mogą łatwo dostać się do telefonu. Wymiana tylnej szybki zazwyczaj nie jest kosztowna. W zależności od modelu i jakości szkła, koszt będzie się wahał od 150 do 150 zł.

Problem z ładowaniem Huawei

Telefon nie rozpoznaje ładowania i nie chce go. Nie ładuje również baterii. Nie ma transmisji między komputerem a ładowarką. To jedne z najczęstszych problemów związanych z portem ładowania w telefonie Huawei. Bez względu na to, jaka usterka występuje w telefonie, ważne jest, aby wymienić uszkodzone złącze. Złącze można wymienić tak samo jak baterię. Nie zalecamy podejmowania prób samodzielnej naprawy, ponieważ istnieje ryzyko uszkodzenia innych części telefonu, a nawet płyty głównej.

Wymiana złącza w telefonie Huawei to koszt około 80 dolarów.

Zwykle jest to około 120 zł. Jednak w zależności od modelu i zakresu naprawy może być on wyższy. Aby oszacować koszt wymiany złącza ładowania w Twoim smartfonie, odwiedź Cennik lub skontaktuj się z nami pod telefonem.

Inne wady w telefonach Huawei

Do innych uszkodzeń, oprócz tych już wymienionych, należą:

Naprawa uszkodzonego szkła aparatu

Szkło aparatu Huawei P30 Zdarza się, że szkło aparatu ulega uszkodzeniu, ale tylna pokrywa pozostaje nienaruszona. W takich przypadkach możemy wymienić szkło ochronne w telefonie. W przypadku dostępności części, koszt wymiany szkła aparatu w Huawei to około 100zł.

Po zalaniu, naprawa Huawei

Telefon wpadł do wody i został zamoczony. Należy to naprawić. Telefon nie odparuje całkowicie cieczy, która się do niego dostała. Ważne jest, aby wyczyścić części wewnętrzne i płytę główną telefonu. Powodem jest to, że na płycie głównej może powstać nalot i spowodować zwarcie. Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo swojego telefonu i potrzebujesz dostępu do danych zapisanych w jego pamięci, możemy Ci pomóc. Natychmiast się nim zajmiemy, aby zapobiec uszkodzeniom wynikającym ze zwarcia elementów, które mogłyby zostać uszkodzone przez ingerencję cieczy. Naprawa uszkodzonych elementów to koszt około 100 zł. Nie ma możliwości ich naprawy lub wyczyszczenia po zalaniu.

Po upadku naprawa telefonu Huawei

Zdarza się, że telefon, który został upuszczony nie włącza się, ma problemy ze stabilnością lub nic nie wyświetla. Jest to niebezpieczne zarówno dla telefonu, jak i dla pamięci, która często może ulec uszkodzeniu podczas upadku. Przynieś swój telefon do naszego serwisu. Dokonamy oględzin uszkodzenia i określimy koszt jego naprawy. To tylko niektóre z usług, jakie Huawei świadczy w zakresie naprawy swoich urządzeń. Jeśli nie znalazłeś potrzebnych Ci informacji, zadzwoń do nas lub wypełnij formularz na naszej stronie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *